Days Inn By Wyndham Rockford I-90 Walking Distance To Casino

ex. Days Inn By Wyndham Rockford I-90 Casino District
Rockford, Verenigde Staten View on map
6.9 Aangenaam Gebaseerd op 360 beoordelingen
Redactiekeuze

"De buitenkant is felblauw geschilderd, terwijl de binnendeuren zijn voorzien van NFC-sloten. Het Hard Rock Casino ligt aan de overkant van de straat. Het hotel is duidelijk gericht op roadtrippers, en veel minder op mensen die gevoelig zijn voor lawaai."

Vanaf US$ 67 US$ 60 per nacht
Bespaar 10%
Inchecken
26 sep 2026
Uitchecken
27 sep 2026
Gasten
2 gasten

Volwassenen:

2

Kinderen:

0
  • Gratis annulering
    bij veel kamers
  • Geen reserveringskosten
    Betaal bij het hotel
  • Veilig boeken
    Uw gegevens zijn beveiligd
  • Bestprijsgarantie
    Een betere prijs gevonden?

Waarom gasten voor Days Inn By Wyndham Rockford I-90 Walking Distance To Casino kiezen

  • Casino op loopafstand
    Hard Rock Casino, 5 min
  • Huisdieren toegestaan
    Op verzoek, toeslag
  • Fitnesscentrum
    Gratis, cardioapparatuur
  • Ontbijt meenemen
    Gratis, broodjes, sap
  • Parkeren
    Gratis, particulier terrein
  • Zakencentrum
    Gratis, computer, printer

Overzicht

Days Inn By Wyndham Rockford I-90 Walking Distance To Casino met 102 kamers ligt in de nabijheid van het Magic Waters Waterpark, gelegen op 2 km afstand. Gasten die in dit hotel verblijven, kunnen hun auto parkeren ter plekke.

Dit hotel in Rockford is gelegen slechts 350 meter van CoCo Key Water Resort en op 10 minuten rijden tot uitgaansgelegenheden zoals AMC Showplace Rockford 16. Days Inn By Wyndham Rockford I-90 Walking Distance To Casino is te bereiken binnen handbereik van Best Western Clock Tower Resort. De accommodatie ligt op 4 km afstand van het Baumann Park & Lake, terwijl RMTD East Side Transfer Center binnen 10 minuten loopafstand ervandaan ligt.

De kamers zijn voorzien van airconditioning. Sommige ervan hebben een zitruimte en een kitchenette voor het grootste comfort van de gasten. De badkamers hebben een douche, en zijn ook uitgerust met handdoeken.

Sister's thai cafe is gelegen op een steenworp afstand van Days Inn By Wyndham Rockford I-90 Walking Distance To Casino.

  • Inchecken
    van 15:00 tot 23:59
  • Uitchecken
    tot 11:00
  • Hotelklasse
Days Inn By Wyndham Rockford I-90 Walking Distance To Casino
Onze tips

Is Days Inn By Wyndham Rockford I-90 Walking Distance To Casino iets voor u?

Perfect als u
  • Met de auto reist en gratis privéparkeergelegenheid op het terrein waardeert.
  • Een eenvoudig ontbijt voor vertrek wilt meenemen - het hotel biedt een 'grab and go' ontbijt.
  • Het hotel beschikt over een fitnessruimte en u kunt tegen betaling gebruikmaken van fitnesslessen.
Sla over als u
  • Een hotel met een restaurant op het terrein verwacht - dineren is niet in het pand zelf mogelijk.
  • Op zoek bent naar een stilteruimte om te werken - de zakenfaciliteiten bestaan uit een receptiebalie met kopieerapparaat.
Bijzonder aan deze plek:
  • Op loopafstand van het casino, ideaal voor een avondje gokken.
  • Een gunstige ligging vlak bij de I-90, met een hoge beoordeling (8,2) voor de locatie.

Faciliteiten van Days Inn By Wyndham Rockford I-90 Walking Distance To Casino

Algemeen
  • Rookvrije kamers
  • WiFi (toeslag)
  • Parkeerplaats
  • 24-uursreceptie
  • Huisdieren toegestaan
  • Verkoopautomaten
Sport en recreatie
  • Ontspannings-/ TV-kamer
  • Fitnesscentrum
Days Inn By Wyndham Rockford I-90 Walking Distance To Casino Gastenservice
  • Huishouding
  • Zakencentrum
  • Fax/Fotokopiëren
Kamervoorzieningen
  • Airconditioning
  • Verwarming
  • Zithoek
  • Gratis toiletartikelen
  • Flat-screen TV
  • AM/FM wekker
  • Vloerbedekking

Voorwaarden

Deze voorwaarden zijn van toepassing op alle boekingen bij Days Inn By Wyndham Rockford I-90 Walking Distance To Casino.
Check-in / Check-out
Inchecken
van 15:00 tot 23:59
Uitchecken
tot 11:00
Belangrijke informatie
  • Kinderen en extra bedden
  • Er zijn geen ledikanten in de kamer.

Bedankt voor uw feedback

Bedankt voor de aanmelding

Sluiten
Inchecken
26 sep 2026
Uitchecken
27 sep 2026
Gasten
2 gasten

Volwassenen:

2

Kinderen:

0
Selecteer de datums
om de actuele aanbiedingen te zien